Ольга Бабенко зустрілася з представниками ОБСЄ

Лідер «Батьківщини» Кривого Рогу, кандидат на посаду міського голови Ольга Бабенко зустрілася з представником Організації Безпеки і Співробітництва у Європі (ОБСЄ) Даніелем Д’Еспозіто.

Даніель Д’Еспозіто - довгостроковий спостерігач, представник місії спостереження за місцевими виборами - 2020. У Кривому Розі на нього очікує велика робота, однією зі складових якої є офіційні зустрічі. І саме спілкування з Ольгою Бабенко стало першим у запланованому місією списку.

Конструктивний діалог тривав близько години. Головними темами для обговорення стали старт виборчого процесу, новинки і складності процедури голосування і підрахунку голосів, медіа-майданчики для інформування про партійну діяльність.

Одним з найважливіших аспектів зустрічі стало питання забезпечення рівності учасників виборчого процесу, адже у ньому участь і олігархи, і діючі депутати міської ради, які мають куди більші можливості для донесення своєї позиції до виборців у порівнянні з іншими кандидатами.

Цікавили представників ОБСЄ і теми електоральних полів, роботи ВО «Батьківщина» у громадських та виїзних приймальнях, у Фейсбуці та в дворах за місцем проживання виборців.