Партія «Батьківщина» вп'яте впевнено перемагає на виборах в ОТГ

Партія «Батьківщина» вп'яте, впродовж останніх двох років, впевнено перемагає на виборах в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ).

На чергових виборах, що проходили 24 грудня у 51 об'єднаній територіальній громаді, де обирали депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів - партія "Батьківщина" посіла перше місце з результатом 31,6%, провівши у місцеві ради 268 депутатів.

Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила під час прес-конференції у Києві, коментуючи попередні результати виборів в ОТГ.

Юлія Тимошенко наголосила, що це – результати, отримані за даними всіх протоколів з мокрими печаткам.

Лідер партії «Батьківщина» підкреслила, що порівняно з попередніми виборами, що відбулися 29 жовтня (з довиборами 19 листопада), партія "Батьківщина" покращила свій переможний результат ще на 3,5%, збільшивши таким чином розрив із партією діючого президента «Блок Петра Порошенка» «Солідарність» на 12%.

Юлія Тимошенко нагадала, що вибори у ОТГ покривали майже всю країну, а тому є достатньо репрезентативними щодо показника підтримки людей щодо кожної політичної сили.

Лідер партії «Батьківщина» зауважила, що водночас вибори проходили із значними порушеннями виборчого законодавства і застосуванням адміністративного ресурсу із боку влади, що в інакшому випадку дало б значно вищий результат для команди партії ВО «Батьківщина».

 

http://buknews.com.ua/uploads/files/buknews_files/42555.jpg