Пенсіонери Дніпропетровщини стали на захист «Батьківщини» від Олега Ляшка

Пенсіонери з Дніпропетровщини скерували відкритого листа на ім’я лідера Радикальної партії, народного депутата України Олега Ляшка, у якому закликають не лити бруд на патріотів з “Батьківщини».

«Ми, пенсіонери України, «щиро вдячні» Вам за так звану пенсійну реформу, за яку ваша «радикальна» фракція голосувала. Особливо «вдячні» за ті копійки, які Ви нам «добавили». Обов’язкову індексацію пенсій, згідно закону, Ви голосно називаєте реформою. А ті гроші, які Ви недодали пенсіонерам, пішли вам на яхти, літаки, вілли, дорогі квартири, спецзв’язок та відпочинок за кордоном на Мальдівських та Сейшельських островах, куди Ви та Ваші колеги - урядовці, прокурори та «президенти» частенько літаєте”, - наголошується у відкритому листі, під яким підписалися пенсіонери з декількох сільських районів.

Отож підписанти радять панові Ляшку та усім посадовцям нинішньої влади спробувати хоча б три місяці пожити на таку «реформовану» пенсію.

«Тож не варто панам ляшкам та їх господарям - порошенківсько-ахметівській нечисті лити бруд на патріотів з «Батьківщини», які послідовно виступають проти от таких «законів». «Батьківщина» мало не єдина партія, яка на ділі захищає пенсіонерів», - наголошується у відкритому листі.