Шановні мешканці Дніпропетровщини!

Століттями наші предки вели героїчну боротьбу і збулися мрії багатьох поколінь, адже ми маємо вікопомне свято - День Незалежності України! Воно уособлює нашу споконвічну боротьбу за свободу, національну ідентичність, які неминуче асоціюються з гідним життям.
Це свято однаково дороге для всіх нас, на цій землі сущих, незалежно від національної приналежності. Бо Україна - це її історичні традиції, історія, культура, мова і велика держава. І кожен з нас хоче бачити цю державу європейською, цивілізованою, де править балом тільки закон.
На жаль, нині ми бачимо Україну зовсім іншу, а не ту, про яку мріяли багато поколінь наших співвітчизників. Навіть таке дикунське явище, як політичні репресії, яких цивілізована Європа не знає вже чотири десятиліття, сьогодні є визначальною ознакою нашої держави.
Але ми не повинні втрачати віри. Бо Україна не їхня, а наша, всіх тих, хто по - справжньому свою державу люблять, примножують її багатства своєю повсякденною працею. І ми заслужили те, щоб бачити свою Батьківщину заможною і цивілізованою. Це неминуче станеться. Бо як писав великий Тарас Шевченко, «в своїй хаті своя правда і сила і воля».
Бажаємо всім вам миру і злагоди, сімейного благополуччя, віри в Україну!

Дніпропетровська обласна організація
партії «ВО «Батьківщина»