Тепла святкова зустріч
Перше весняне свято – 8 Березня, святкують, як початок весни, початок нового життя в природі, та як день шанування Жінки. Її краси, мудрості, терпіння, ніжності.
8 березня – це ще й теплі зустрічі та щирі вітання.
Така зустріч відбулася у Нікопольській районній партійній організації ВО «Батьківщина», яку очолює відповідальна і мудра керівник Надія Рикун.
До однопартійців завітали депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Андрій Козар та радник голови Дніпропетровської обласної ради, член бюро обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Олег Безус.
У залі зібралися жінки «Батьківщини» Нікопольського району - керівники первинних партійних організацій, депутати сільських і селищних рад. Для них відбувся концерт – привітання та вручення подарунків від депутата. Всі жінки отримали квіти та солодкі подарунки. А ще гостинці від Андрія Козара надійшли до дитячих садків сел. Капулівки та Новософіївки та до багатодітних родин у село Шевченкове.
- У вашого колективу - славні традиції, які склалися завдяки вашій особистій участі, - звернувся до присутніх Андрій Козар. Всі успіхи районної організації «Батьківщини» - частинка праці кожного.
Весь свій безцінний багаж досвіду і глибоких знань ви присвятили роботі в партії, що є запорукою нових досягнень батьківщинців.
Відповідальним ставленням до роботи ви заслужили авторитет і повагу людей, мешканців Нікопольського району.
Дякую Вам за любов до «Батьківщини», за відповідальне ставлення до виконання доручених завдань та активну участь в громадському житті району. Нехай і надалі ваше життя буде наповнене добрими справами.
Прийміть сердечні вітання з Весною, яка вже, майже, панує навколо, приносить у наше життя приємні відчуття та події.
- По – домашньому затишно було у нас на святі, - говорить Надія Рикун. Андрій Васильович розповів про роботу депутатської фракції «Батьківщина» в обласній раді, поділився новинами щодо бюджетного фінансування важливих інфраструктурних проектів у районі. .
Ми цінуємо всі ті зусилля, які прикладають депутати – батьківщинці, щоб направити бюджетні кошти на фінансування важливих об’єктів, необхідних для життєдіяльності мешканців Нікопольського району.
Андрій Козар також провів депутатський прийом. До нього звернулися мешканці району з проханням посприяти у вирішенні важливих проблем. Депутат взяв на контроль ці питання.
Під час святкової зустрічі співали пісні, декламували вірші, згадували найяскравіші моменти з історії районної партійної організації.