У Дніпрі назвали ім'я наступного Президента України

 

Понад 10 тисяч жителів Дніпра, що склало 24 відсотки, підтримують ВО «Батьківщина» згідно результатів опитування, проведеного активістами партії, волонтерами та «Центром контролю передвиборних програм». При цьому рейтинг Юлії Тимошенко у її рідному місті склав 31%.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, такі результати соціологічного дослідження озвучив у своїй звітній доповіді на XVII звітно-виборчій конференції Дніпровської міської організації ВО «Батьківщина» її голова Мгер Куюмчян.

«Якби два роки тому, коли повністю була знищена партійна організація у Дніпрі, я сказав вам, що «Батьківщина» буде першою в рейтингу серед політичних сил, ви, напевно, назвали б мене популістом. А якби я вам сказав, що через два роки міська партійна організація буде допомагати Петриківці або Любимівці (Дніпровського району) отримати на виборах до територіальних громад 58 і 55%, ви подумали б, що я збожеволів. Але, друзі, сьогодні ми цей результат вже маємо і це - реальність », - наголосив Мгер Куюмчян.

Керівник дніпровської «Батьківщини», якого переобрано на новий термін, пояснив: ці показники - результат повного перезапуску роботи організації. Мгер Куюмчян нагадав, що коли він два роки тому став на чолі дніпровської «Батьківщини», партійне представництво у місті було повністю зруйноване. Але вже зараз картина кардинально протилежна - спостерігається позитивна динаміка членів партії і прихильників «Батьківщини».

Також Мгер Куюмчян зазначив, що 24% підтримки партії і 31% Юлії Тимошенко в Дніпрі - це приблизно 100 депутатів районних рад, 20 депутатів міської ради, а головне - абсолютна перемога Юлії Тимошенко на президентських виборах.