У Кривому Розі створюється Народний рух Опору

Відгукнувшись на ініціативу Юлії Тимошенко щодо створення Народного руху Опору, у Кривому Розі оголошено набір добровольців з метою дати відсіч російській агресії, захистити територіальну цілісність та єдність України.

«Підтримуючи ініціативу кандидата в президенти України, лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Володимирівни Тимошенко Криворізька «Батьківщина» прийняла рішення про створення міського штабу для організації набору добровольців до першого у місті підрозділу Народного руху Спротиву», - зазначила голова  Криворізької міської організації ВО «Батьківщина» Віра Вернигор.

«Ми впевнені, що на наш заклик відгукнуться чесні й самовіддані громадяни, мешканці Кривого Рогу, які захищатимуть Батьківщину в ім’я збереження територіальної цілісності та єдності України», - підкреслила Віра Вернигор.

Очолювати штаб Народного руху Опору буде старший лейтенант ВДВ Сергій Григорович Волков. Запис у добровольці Народного руху Опору проводиться за адресою: вул. 23 Лютого, 91 щодня з 10-ї до 14-ї години. Контактний телефон: 098 8151616.

Нагадаємо, учора кандидат у президенти України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступила з ініціативою створення Народного руху Опору, який буде очолювати особисто.

Вона зазначила, що в цей рух повинні увійти військові, які мають досвід участі у воєнних діях, колишні спецназівці, десантники та інші громадяни, які готові боронити Україну зі зброєю у руках.