В Дніпропетровську проходить семінар для керівників громадських приймалень «ВО «Батьківщина»

Сьогодні у Дніпропетровську під егідою Національного демократичного інституту міжнародних відносин (НДІ) проходить семінар для керівників територіальних громадських приймалень «ВО «Батьківщина» «Робота громадської приймальні. Співпраця з громадянами». Семінар відкрили керівник Служби голови партії – заступник керівника Виконавчого секретаріату Михайло Лівінський, Директор програм НДІ в Україні Кетрін Сісел та голова Дніпропетровської обласної партійної організації Антоніна Ульяхіна.

Серед доповідачів – народний депутат України III та VI cкликань, керівник департаменту кадрів, документообігу та управління громадськими приймальнями Сергій Подгорний, керівник громадської приймальні партії Оксана Мущенко, Кетрін Сісел та менеджер програм НДІ в Україні Віталія Дерябіна.

Серед важливих тем, що розглядаються на семінарі, правові засади діяльності громадських приймалень, важливість зворотнього звязку між депутатом та теріторіальною громадою, викоричтання сучасних технологій зв'язку та соціальних мереж для досягнення високої эфективності у взаємодії з населенням, убезпечення працівників громадських приймалень від емоційного "вигорання" та психологічної перевтоми.

Підсумком семінару стане вручення сертифікатів про проходження навчального курсу його учасникам – представникам різних областей.