Вадим Івченко: «Сьогодні головне – не дати вкрасти свою перемогу»

Народний депутат України, заступник голови партії ВО «Батьківщина» Вадим Івченко наприкінці цього тижня відвідав Дніпро та Кривий Ріг.

Дводенний візит Вадима Івченка був дуже насиченим. Він поспілкувався з глядачами в ефірі чотирьох телеканалів, зустрічався з партійним активом, знайомився з тим, як працюють кандидати у депутати місцевих органів влади від «Батьківщини» у своїх виборчих округах.

Лідери партійців Дніпра та Кривого Рогу Мгер Куюмчян та Ольга Бабенко сьогодні ведуть боротьбу за посади міських голів. Обоє мають незаперечний авторитет.

«Ми висунули потужну команду. 402 кандидати до міської, обласної і районних рад. Кожен сьогодні пішов до людей, інформує їх про основні положення програми. Я вірю в нашу єдину і професійну команду, в те, що ми спроможні змінити життя в Кривому Розі», - наголосила Ольга Бабенко.

«Ваша команда має всі шанси для перемоги. У вас є сильний лідер Ольга Бабенко, ви проводили системну роботу весь цей період, у вас є реальні прихильники, які бачили результат вашої щоденної роботи. Сьогодні головне – не дати вкрасти свою перемогу», - зазначив Вадим Івченко.