Віру Вернігор вчетверте обрано головою Криворізької "Батьківщини"

Відбулася XIII звітно-виборча конференція Криворізької міської організації партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». За її результатами вже вчетверте партійців міста гірників очолила Віра Вернигор.

   На рахунку батьківщинців міста чимало добрих справ. Хоч працювати після минулих президентських виборів довелося у вкрай складних умовах. Віра Вернигор подякувала активістам партії за незламність і віру в перемогу справедливості, бо для нашої організації майдан розпочався з моменту початку судилища над нашим лідером Юлією Тимошенко в Києві, а продовжився в Харкові, біля Качанівської колонії та клінічної лікарні «Укрзалізниці». Було важко, скрутно, але  криворізькі батьківщинці всіма силами підтримували Юлію Володимирівну. Постійно до Харкова з Кривого Рогу виїздила представницька делегація.  

Саме з ініціативи команди батьківщинців з міста гірників було організовано наметове містечко з цілодобовим чергуванням  біля лікарні, де перебувала Юлія Тимошенко.

- Це ми започаткували для того, щоб Юлія Володимирівна щосекунди  відчувала, що батьківщинці з нею разом і постійно борються за визволення свого лідера, - наголосила Віра Вернигор.

    Запрошена на конференцію перший заступник голови Дніпропетровської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Валентина Солоха  у своєму виступі високо оцінила роботу партійців Кривого Рогу.

- Ви завжди вирізнялися креативністю і незламною громадянською позицією, вмінням працювати в команді, - наголосила Валентина Дмитрівна.

Заступник з агітаційно - пропагандистської роботи голови обласної парторганізації Олег Робкін  також схвально відгукнувся про діяльність криворізьких батьківщинців.

   На конференції було обрано новий склад бюро і контрольно-ревізійної комісії.