"Вважаю те, що робиться сьогодні, геноцидом українського народу": Юлія Тимошенко дала велике інтерв'ю для "Радіо Свобода".

Юлія Тимошенко 24 листопада дала інтерв'ю для одного з найавторитетніших інформаційних ресурсів - "Радіо Свобода". В ньому лідер "Батьківщини" піддала гострій критиці стан справ в Україні під керівництвом чинної державної влади. Зокрема вона наголосила, що рівень зменшення чисельності населення України через смертність та еміграцію означає, що за фактом в країні відбувається геноцид.

"...Сьогодні українці ногами голосують проти цієї влади, виїжджаючи мільйонами з України. Як двічі прем’єр-міністр, розуміючи, що робиться сьогодні, вважаю, що це є геноцидом українського народу. Я не вірю, що ті кроки, які сьогодні здійснюються українською владою, є випадковими помилками або несвідомими помилками. Я вважаю, що йде свідома кампанія на мінімізацію чисельності населення України. Коли ця влада піде, а ми зможемо реально разом з іншими політичними силами розібратися детально і провести перепис населення, тоді ми остаточно поставимо діагноз. Але я вважаю, що сьогодні українська нація винищується. Саме такою фінансовою, економічною, соціальною політикою, корупцією і всім іншим, що сьогодні притаманно цій владі."

- заявила Юлія Тимошенко в ході інтерв'ю.

Іншими гострими питаннями, яким приділила увагу лідер "Батьківщини", стали неефективність "Мінського процесу" та ігнорування "командою Порошенко" Будапештського меморандуму, газові корупційні схеми при "реверсних закупівлях" російського газу через країни ЕС, відмова державної влади визнати війну війною. Також Юлія Тимошенко висловила слова підтримки соратникам Михайла Саакашвілі і наголосила на протизаконному і неприпустимому характері репресій проти опозиції, до яких вдається оточення президента Порошенка.

На завершення інтерв'ю Юлія Володимирівна висловила переконання у тому, що труднощі є тимчасовими і їх Україна подолає:

"Але я просто хочу зараз завершити, що категорично не треба думати про безнадійність. Є українська нація, український народ, які сильніші на сто порядків, ніж будь-який політичний клас. І є громадянське суспільство, яке виховане вже двома революціями і яке вже навчено помилками після революцій. Ось в що я вірю. І я вірю в те, що після чергового перезавантаження влади нова влада, громадянське суспільство і українська нація будуть працювати як один сильний організм, який точно знає, що робити. І який досить швидко стане на ноги, і країна і народ покажемо світові, що українці можуть бути щасливими."

https://www.radiosvoboda.org/a/28873772.html