«Євроінтеграційний курс» Партії Регіонів на місцях.

28 серпня 2013 року відбулось ХХХVІІ пленарне засідання сесії Криворізької міської ради. Це засідання побило всі рекорди – за шістнадцять хвилин депутатам вдалось двічі прослухати гімн України, нагородити двох криворожан та розглянути 52 питання порядку денного. В залі було присутні 66 депутатів з 90.

До чого така спішка? І це не дивно. Саме на це пленарне засідання головою фракції «Батьківщина» Вірою Вернигор було запропоновано внести додаткове питання щодо звернення до депутатів Верховної ради з проханням якнайшвидше розглянути законопроекти, які потрібно для Євроінтеграції України. Звернення було зареєстровано в канцелярії ради, але питання не поставили навіть на розгляд депутатам.

Дивна поведінка і секретаря Криворізької міської ради Маляренко С.В. На зауваження голови фракції «Батьківщина» щодо порушення Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» відповів: «Треба було руку піднімати» (до речі, в сесійному залі працює система «Рада», де існує кнопка «Слово»). І знову запитання – чому так відбувається?

А відповідь проста. Не дивлячись ні на які перепони, опозиція в Кривому Розі все – таки є, і її дій бояться. Партія Регіонів не підтримала опозиційного депутата в питаннях Євроінтеграції, хоча її лідери з усіх телеекранів тільки про це і говорять. З усіх подій можна зробити висновок – починається виборча кампанія. І саме від кожного українця залежить результат подальшої долі України.

 

imagecache_sample.png