Юлія Тимошенко: Пам’яті Героїв Крут

«На Аскольдовій могилі поховали їх…»
Павло Тичина

 

Деякі події в історії минають та забуваються майже відразу. Інші – живуть разом із поколіннями та часом, коли вони відбулися. Але є ще й ті, які ми називаємо позачасовими, які не піддаються старінню, затьмаренню, забуттю, оскільки належать вічності.

Бій під Крутами – саме така героїчна сторінка!

Подвиг українських юнаків, що не замислюючись віддали життя за вільну і незалежну Україну, пам’ятатимуть усі покоління українців.

Саме ці Герої створили ті величні критерії самопожертви, відваги, гідності й честі, що стали взірцем для цілих поколінь українських патріотів. І якщо є символи та приклади, що живлять націю віками, не дають їй загубитися й згинути в мороку історії, то це саме такі вчинки справжніх патріотів…

«Нація має жити, бо ми були і ми віддали своє життя за це!» – нібито говорять вони нам з далини сотні років, з висоти ще тієї «Небесної сотні». Їхні слова пам’ятала і сучасна Небесна сотня, а також тисячі вояків, які на Сході України боронять нашу незалежність.

У ці дні низько вклоняємося пам’яті Героїв. Дякуємо їм. Пам’ятаємо. І маємо все зробити для того, щоб і сьогодні зберегти волю, свободу і незалежність України!

Героям слава!

Юлія Тимошенко