Юлія Тимошенко: Україні потрібен розумний та достатній карантин

 

 

Не можна допустити, щоб хаотичні та помилкові дії влади позбавили людей роботи та засобів для життя.
Про це йдеться у дописі Юлії Тимошенко, який вона розмістила на своїй Facebook-сторінці.
«Лікування хвороби не може бути гіршим за саму хворобу… Про це пише у своєму Твіттері Дональд Трамп. Президент найпотужнішої у світі держави виступає за розумні й адекватні межі карантину, а не за психоз, який може загрожувати самому існуванню держав і народів», – зауважила Голова партії «Батьківщина».
Юлія Тимошенко переконана, що Україні тим більше потрібні зважені дії. Жорсткі обмежувальні заходи мають застосовуватися, насамперед, щодо «груп ризику». Всім іншим людям має бути забезпечений в першу чергу надійний санітарний захист. Але зупиняти життя в країні непотрібно і небезпечно.
«Ось чому я проти введення надзвичайного стану. Карантин потрібен! Але це має бути розумний і достатній карантин. Жорсткі обмеження для тих, хто входить до груп ризику, а не для здорових людей, які можуть внаслідок помилкових дій влади залишитися без роботи й засобів для існування. Ми маємо навчитися жити та працювати в нових глобальних реаліях. Тільки це зробить нас сильнішими. Ми, українці, зможемо!» – наголосила Юлія Тимошенко.