Юлія Тимошенко: Зміниться влада – ціну на газ для населення можна зменшити втричі

 

 

На захмарних, підвищених тарифах для людей насамперед заробляють великі клани.

 

На цьому лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила в ефірі «Подробиць тижня» на телеканалі «Інтер».

«На збільшенні тарифів на все – на воду, газ, тепло, зокрема й на перевезення «Укрзалізницею» – заробляють великі клани. І вони не зупиняться в підвищенні вам тарифів», – сказала вона.

Прикладами такої антинародної політики лідер партії назвала «абсолютно штучно створений прибуток НАК «Нафтогаз України» за рахунок захмарних тарифів, які вимушені сплачувати люди.

Цей прибуток монополіста, за словами Тимошенко, за минулий рік збільшився в 110 разів, а місячна зарплата керівника «Нафтогазу» Андрія Коболєва становить два мільйони гривень на місяць.

Політик обурена тим, що керівники владних кланів думають, як ці корупційні гроші розподілити, а не як життя людей покращити.

«Це не зупиниться! Не зупиниться тому, що ця влада вважає, що вона допрацьовує останній термін і намагається цей час використати для того, щоб, грабуючи людей, принижуючи їх економічно, заробити собі на так звану політичну пенсію», – констатувала Голова партії.

З огляду на це, Юлія Тимошенко закликає «не давати цій владі шанс та час так безпрецедентно залазити в кишені людей».

Лідер «Батьківщини» також нагадала, що газ українського видобутку продається для народу за ціною 285 доларів за тисячу кубометрів, а це – дорожче від ціни імпортованого газу.

Тимошенко стверджує, що ціна на газ «максимум в сто доларів» є реальною та економічно обґрунтованою.

«Собівартість природнього газу становить 18 доларів США замість 285 доларів за тисячу кубометрів. Але з транспортуванням, з тридцяти відсотковим прибутком, з розвитком галузі, з податками газ має коштувати від 85 до 100 доларів за тисячу кубічних метрів. Це утричі менше!» – наголосила народний депутат.

Юлія Тимошенко вважає, що першим кроком чесної та відданої людям влади після переобрання «корумпованої та продажної влади» може бути зменшення ціни на український газ для громадян утричі.