ЗБЕРЕЖЕМО МИР І СПОКІЙ У НАШІЙ ДЕРЖАВІ СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКИХ ОБЛАСНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПАРТІЙ ВО «БАТЬКІВЩИНА», ВО «СВОБОДА» та «УДАР»

                                                                                      

 

            Шановні земляки! Сьогодні у нашій країні склалася надзвичайно напружена ситуація. Після того, як влада перекрила нашій державі шлях до цивілізованого життя, зробивши все для того, щоб не підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом у Вільнюсі, чаша народного терпіння переповнилася. У Києві, інших містах України люди, скориставшися своїм конституційним правом на мирні зібрання, вийшли на вулиці і майдани з тим, аби висловити свою незгоду з таким підсумком довгоочікуваного саміту у столиці Литви.

 

            Цим українці засвідчили, що вони у своїй більшості за європейський шлях розвитку нашої держави, щлях, який асоціюється з цивілізованим життя, де немає місця злидням, кричущій соціальній нерівності, де панують верховенство права і справедлива судова система, де навіть у думках уявити не можуть існування такого дикого явища, як політичні в’язні.

            Сильна влада завжди спроможна налагодити конструктивний діалог зі своїм народом. А якщо вона на це не здатна, то має подати відставку. Коли ж влада застосовує проти свого народу силу, то цим вона тільки демонструє власні слабкість і безпорадність. Саме так, на жаль, сталося у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року в Києві і за декілька днів до цього – у Дніпропетровську, коли влада розгромила мирні Євромайдани. Не треба  нікому забувати про т е, що влада  повинна служити людям а не чавити їх та топтати гідність  суспільства. Руки геть від людей!      Але брутальне  застосування сили проти мирної акції молоді викликало зворотний ефект – люди масово вийшли на вулиці, майдани і, можна не сумніватися, тепер вже не відступлять від боротьби за право жити у цивілізованій, європейській Україні.

      Ми наполегливо закликаємо владу сприяти в проведенні мирних зібрань       громадян, право на які гарантоване Конституцією України! Не застосовувати протизаконних жорстоких заходів до учасників мирних зібрань, що неминуче веде до ескалації напруги в суспільстві, загострення протистояння. Незалежно від політичного забарвлення ми повинні усвідомити, що ми всі хочемо жити у державі, де панують мир та спокій. Ми прагнемо європейських цінностей. Тому ми закликаємо всіх зберігати витримку, не вдаватися до необдуманих кроків, які можуть посилити напругу і протистояння в суспільстві, а винних у пролитті крові – подати у відставку, як це вже почали робити відповідальні за кров студентів, наших дітей.

                                                 УРЯД  У  ВІДСТАВКУ !