Зверненя до голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Д.В. Колеснікова

Шановний Дмитре Валерійовичу!

 

Дніпропетровський обласний штаб Національного порятунку звертається до Вас з цим відкритим листом щодо наступного.

Останні події в Україні засвідчили , що в українській історії ще не було такої правлячої верхівки та партії, які змогли зібрати проти себе таку велику кількість незадоволених громадян. Кількість людей, які вийшли на Євромайдани по всій країні, починаючи від Києва і закінчуючи обласними центрами, вражаюча !

Українці масово вийшли на вулиці за покликом серця та душі і це об’єднало жителів усіх регіонів, які на майданах відстоюють своє майбутнє та майбутнє своїх дітей. На фоні цих історичних подій, влада Дніпропетровщини вдалася до ганебної практики заборони, через кишенькові суди області, проведення мирних акцій та мітингів, спровокувала брутальні та зухвалі напади на мирних активістів Дніпропетровського Євромайдану!

Так, в ніч з 25 на 26 листопада 2013 року було вчинено розгром наметового містечка на Європейській площі м. Дніпропетровська.

Ввечері у неділю 1 грудня 2013 року біля центрального міського залізничного вокзалу в місті Дніпропетровську відбувся зухвалий напад та побиття людей, які збиралися їхати на Євромайдан до міста Києва. Серед постраждалих опинилися, зокрема, і депутати районних у місті Дніпропетровську рад.

В результаті цих нападів та погромів активісти, здебільшого молодь, отримали значні тілесні ушкодження. Особливо вражає той факт, що подібні явища стають системними у нашому місті. Ці напади викликали широкий резонанс у місті Дніпропетровську та в Україні в цілому.

У світі доленосних та історичних подій, які відбуваються в нашій Державі, в Дніпропетровській області політичними та громадськими організаціями демократичного спрямування був створений обласний штаб Національного спротиву. Ми об’єдналися заради підтримки людей, недопущення порушення конституційних прав та свобод громадян, забезпечення проведення мирних акцій громадян.

Ми звертаємось до Вас з приводу проведення 6 грудня 2013 року у прямому ефірі 51 Державного телевізійного каналу відкритої та публічної зустрічі на якій, ми сподіваємось, отримаємо конкретні відповіді на питання, які сьогодні турбують мешканців Дніпропетровщини.

 

Дніпропетровській обласний штаб Національного спротиву

 

Голова ДОО ВО «Батьківщина» А.М.Ульяхіна

 

Голова ДОО ВО «Свобода» О.І.Замковий

 

Голова ДОО «Удар» О.В.Васильченко

 

04.12.2013 року