Звітно-виборча конференція переобрала Антоніну Ульяхіну головою Дніпропетровської «Батьківщини»

4 березня відбулася XX звітно-виборча конференція Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». Участь у ній взяли 384 делегати, які представляють всі без винятку міста і райони області. І в цьому головна сила «Батьківщини». Партія, яка існує з 1999 року, має міцну структуру - 53 організації територіальних, 639 - первинних. Причому, як підкреслила у своїй звітній доповіді Антоніна Ульяхіна, незмінний голова Дніпропетровської обласної «Батьківщини» з 2005 року, саме первинні організації є для партії основою. Бо жива робота з людьми була і залишається надзвичайно важливим напрямом в діяльності партійної організації.

«Батьківщина» в політичному житті Дніпропетровщини та й усієї України - явище, без перебільшення, унікальне. За 16 років існування партії безліч інших пішли в небуття - компартія, соцпартія, Партія регіонів, партія «Реформи і порядок», «Наша Україна», «Фронт змін» ... Що породило вислів, який вже став крилатим, - «Партії приходять і відходять, а «Батьківщина» залишається».

При цьому «Батьківщина» пройшла через небачені випробування. Надумане кримінальне переслідування лідера партії Юлії Тимошенко, виснажлива боротьба за її звільнення згуртували партію, зміцнили віру в свої сили. І тепер можна сказати, що з непростих випробувань «Батьківщина» вийшла з гордо піднятою головою. Лідер партії Юлія Тимошенко залишається одним з найрейтинговіших українських політиків. На недавніх місцевих виборах «Батьківщина» в цілому по Україні отримала другий результат.

Помітно зміцнила свої позиції партія і на Дніпропетровщині. 324 депутата зараз представляють «Батьківщину» в радах різних рівнів. Причому багато хто отримав керівні пости. А висуванець «Батьківщини» Мгер Куюмчян став заступником голови Дніпропетровської обласної ради.

«Ми несли людям правду, незважаючи на скептиків, ми несли людям віру», - підкреслила в своєму звітній доповіді Антоніна Ульяхіна.

Головною ж відмінністю «Батьківщини» на Дніпропетровщині залишається її згуртована команда, кістяк котороё складають люди, що пройшли самі непрості випробування в історії партії. І разом з тим в політичній силі дають дорогу молодим. Наприклад, міську партійну організацію в Кривому Розі очолила 24 - річна Яна Моргун. А є партійні лідери в регіонах, яким і за 70, але працюють вони так само ефективно. Тому «Батьківщину» ще називають дивовижним сплавом досвіду та молодості.

Партія на Дніпропетровщині активно працює в багатьох напрямках - підтримує волонтерський рух, втілюється в життя ініційована нею програма «Родина героя», працюють навчальний центр політичної освіти, громадська приймальня, впроваджений в життя правозахисний проект, все потужніше про себе заявляє «Батьківщина молода» ...

Високо оцінила діяльність «Батьківщини» на Дніпропетровщині і народний депутат України Олександра Кужель, яка взяла участь у корнференції.

Головним же підсумком 20-й звітно - виборної конференції Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» стало те, що партія залишається згуртованою командою, націленою на вирішення найсерйозніших завдань. Що засвідчили і вибори керівних органів. За їх результатами головою Дніпропетровської обласної «Батьківщини» переобрано Антоніну Ульяхіну.