Юлія Тимошенко: Нам треба обговорювати не умови перемир’я з росією, а умови її капітуляції

Зараз світ переживає історичний момент, коли у нас є шанс раз і назавжди покінчити зі злом, яке йде з путінської росії. Для цього треба об’єднатися та впевнено разом йти до перемоги.

Росії не можна вірити: сильна армія та перемоги на фронті – найкраща запорука укладення миру на умовах України!

 

Росії не можна вірити. Наше завдання – в жодному випадку не здати фундаментальних інтересів України та не поступитися ані сантиметром української землі.

Про це в ефірі «Єдиних новин» заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Іван Крулько: Росіяни і їхні нащадки заплатять за ту біду, яку принесли в нашу країну

Новини регіонів

10.03.2022

Віталій Скакуненко: На захист України працюємо цілодобово

Благодійний фонд «Тепле серце», заснований депутатом Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Віталієм Скакуненком, став центром волонтерської допомоги у Новомосковську.

31.01.2022

Олександра Сотула взяла участь в сесії Нікопольської міської ради

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула взяла участь у 16-ому черговому засіданні Нікопольської міської ради VIII скликання.

17.01.2022

Криворізькі «батьківщинівки» вшанували пам’ять легендарного земляка

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, лідерка партійців Кривого Рогу Ольга Бабенко зі своєю помічницею Ольгою Рульовою взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до меморіальної дошки Григорія Гутовського.

14.01.2022

Депутатка від «Батьківщини» підтримала народний вокальний ансамбль

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна допомогла у придбанні нових сценічних костюмів народному аматорському вокальному ансамблю «Надія» з міста Павлоград.

Самодіяльні артистки вже виступають у нових сукнях та блузках у сучасному національному стилі і висловлюють подяку «батьківщинівцям».

28.12.2021

Депутатка від «Батьківщини» привітала юних шашистів

Депутатка Дніпропетровської обласної ради Олена Плахотнік привітала з новорічними святами юних переможців та призерів чемпіонату України з шашок-100, а також учасників чемпіонату світу серед молоді, з міста Кам’янське.

Об'єднати вміст