Олександра Сотула взяла участь в сесії Нікопольської міської ради

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула взяла участь у 16-ому черговому засіданні Нікопольської міської ради VIII скликання.

На своєму першому у нинішньому році зібранні депутати прийняли важливі рішення з 16 питань порядку денного. Це – затвердження звіту міського голови Олександра Саюка щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Нікопольської міської ради у 2021 році, програми “Пожежна безпека міста Нікополь” на 2022-2024 роки та Стратегії розвитку системи охорони здоров’я територіальної громади м. Нікополя на період до 2027 року, внесення змін до складу Громадської ради при міськраді, рішення “Про затвердження списку присяжних» та інші.

Після засідання сесії Олександра Сотула провела традиційну нараду з депутатами фракції “Батьківщина” Віталієм Журавльовим, Євгеном Бовкуном та Володимиром Пилипенком. Обговорили плани роботи на 2022 рік, пріоритетні проблеми та питання, на які потрібно спрямувати кошти депутатської субвенції. Особливу увагу було приділено темі виконання доручень лідерки партії Юлії Тимошенко.