Антоніна Ульяхіна підтримала дитячі заклади у Павлограді

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна завітала 28 грудня з новорічними подарунками до двох дитячих закладів у Павлограді.

Спершу «батьківщинівка» відвідала дитячий будинок «Моя родина», у якому перебувають діти віком від до 16 років, позбавлені батьківського піклування. Завідуюча цим закладом Есміра Гусейнова разом зі своїм колективом розповіли про те, що вони роблять для створення справжнього домашнього затишку своїм вихованцям.

Антоніна Ульяхіна вручила вихованцям будинку мячі та набори для спортивних ігор, а діти влаштували для неї невеличкий концерт – читали віршики та співали новорічні пісні.

До дитячого садка «Ладусі» депутатка виділила кошти на придбання спеціального покриття для спортивної зали та спортивного інвентаря. Дітям «батьківщинівка» також вручила новорічні подарунки.

Цього ж дня Антоніна Ульяхіна відвідала в Павлограді місцеву організацію ветеранів - прикордонників та ознайомилася з експозицією її музею. Тут зібрано багато автентичних речей – зброя, особисті речі воїнів – прикордонників, книги, потртрети, є навіть справжній стовп, які встановлюють на кордонах.

Антоніна Ульяхіна як депутатка обласної ради закріплена саме за виборчим округом у Західному Донбасі, до складу якого входять міста Павлоград, Тернівка та Павлоградський район.