Гілал Ісаєв ініціював свято спорту у П’ятихатках

На базі ліцею «Тріумф» вперше пройшов відкритий турнір з футзалу «Кубок голови П’ятихатської міської ради-2023», присвячений Дню пам’яті і примирення.

 

Одним з ініціаторів змагань став міський голова Гілал Ісаєв, який перед обранням на цю посаду був депутатом Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» протягом двох скликань.

Втілили таку ідею в життя колектив та вихованці місцевої  дитячо – юнацької спортивної школи.

За почесний трофей боролися 12 команд у двохвікових категоріях з П’ятихатської, Саксаганьської та Вишнівської територіальних громад. У кожному матчікоманди-учасники продемонстрували всю красу футзалу віртуозним контролем м’яча, швидким переходом від оборони до атаки і забитими голами.

 

Гілал Ісаєв вручив переможцям турніру Кубки міського голови, медалі та футзальні м’ячі. У своїй вітальній промові він зазначив, що місцева владаробить все можливе для покращення спортивної базидля фізичного виховання і тренувань юнихспортсменів. Так, у поточному році рішенням сесіїміської ради виділено кошти на придбання для спортивного майданчика штучного покриття з комплектуючими та спортивного обладнання.

«Створення і покращення умов для занять фізичною культурою – один з пріоритетних напрямківнашої роботи, саме тоді вдасться долучити до спорту ще більше дітей»,- наголосив Гілал Ісаєв.