Дніпропетровська обласна організація ВО "Батьківщина" нарощує потужність волонтерського руху за дієвої підтримки лідера партії Юлії Тимошенко та керівника обласного осередку Олени Плахотнік

 
24 травня Юлія Тимошенко та Олена Плахотнік, голова Дніпропетровської обласної “Батьківщини”, передали черговий гуманітарний вантаж до лікарень Дніпра.   

               

Медичні заклади рідного міста отримали інструменти та обладнання для операційних, хірургічних втручань, ларингоскопи, витратні матеріали — саме те, чого потребують медики лікарень, куди з передової доставляють поранених. Адже Юлія Тимошенко займається цим напрямком роботи з початку війни та чудово вивчила потреби медиків.

          Крім гуманітарного вантажу вона привезла та гарні новини. Фракція Батьківщина майже переконала урядовців прийняти надбавки в зарплатнях медиків, які опікуються пораненими. Також має суттєво збільшитися і фінансування лікарень, куди привозять бійців і лікують військових. Юлія Тимошенко підкреслює: в них повинне бути не тільки краще обладнання, а й кращі послуги та кращі ліки.

          Юлія Тимошенко зазначила ще одну важливу річ. “Батьківщина” наполегливо бореться за те, щоб поранені отримували зарплатню з повною надбавкою “за першу лінію” до того часу, доки повністю не одужують.

     Також лідерка “Батьківщини” представила колективам лікарень голову обласної організації партії, Олену Плахотник, яка координує постійну роботу з допомоги медикам регіону.

Цього разу волонтери Благодійного фонду О. Плахотнік "Рідна Батьківщина" передали клінічній лікарні швидкої медичної допомоги в Дніпрі партію ін'єкційних антибактеріальних ліків для порятунку хворих.   

         Під час зустрічі, генерального директора закладу — Вікторія Корпусенко та голови Дніпропетровської обласної організації “Батьківщини” — Олена Плахотнік, обговорили нагальні потреби лікарні та питання подальшої співпраці.


“В кожній лікарні я бачила людей, чия мужність, фаховість та любов до Батьківщини викликали захоплення та гордість.

Дякую вам, наші янголи у білих халатах. Ви неабияк наближаєте нашу Перемогу.

А ми не втомимося допомагати вам у цій нелегкій і від того ще більш шляхетній праці.”

                                                                                                 Юлія Тимошенко