Юлія Тимошенко: Влада має підтримувати бізнес, а не нищити його перевірками та підвищенням податків

   Під час війни влада має підтримувати підприємців та економіку, а не встановлювати драконівські податки.

   На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час зустрічі з експертами в економічній та фінансовій сферах в Українському союзі промисловців та підприємців.

   Вона закликала підприємців підтримати відповідну петицію, розміщену на сайті президента, та не допустити ухвалення в цілому законопроєкту №8401, яким скасовується мораторій на перевірки малого бізнесу, вводиться 2% податок з обігу та створюються додаткові перепони для відшкодування податку на додану вартість, пропонується застосування касових апаратів для малого та мікробізнесу тощо.

   «Цей законопроєкт не тільки для ФОПів 3 категорії, не тільки для малого бізнесу. Це законопроєкт для всіх бізнес-структур нашої держави. Поновлюються перевірки, а в нас 80 контролюючих структур, які можуть застосовувати каральні заходи для бізнесу. З 2015 року їхня кількість збільшилась на третину. Законопроєкт №8401 знімає мораторій на всі перевірки», – попередила лідерка «Батьківщини».

   Юлія Тимошенко констатувала, що за півтора роки війни всі ці перевіряючі структури «зголодніли», бо не збирали подать, і «ця голодна мафія тепер накинеться на бізнес».

   «Ми не можемо допустити, щоб це сталося», – зазначила Голова партії та закликала зробити все можливе, аби завадити ухваленню руйнівного для бізнесу закону.

   «Наша пропозиція така, і це підтримують підприємці, бо на сайті президента вже є відповідна петиція: зняти з розгляду це питання до завершення війни, плюс 6 місяців», - заявила Юлія Тимошенко.

                                https://petition.president.gov.ua/petition/194780

   Політик також розкритикувала законопроєкти, які перебувають у парламентських комітетах і якими створюються додаткові структури, які можуть перевіряти та карати бізнес. Зокрема, за її словами, в такі силові й каральні структури пропонують перетворити Антимонопольний комітет та Державну службу з надзвичайних ситуацій.

                                                      (За матеріалами сайту ВО «Батьківщина»)