Юлія Тимошенко вручила чергову партію медичного обладнання та ліків лікарням Дніпропетровщини та Краматорська

Голова Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко 25 серпня відвідала ряд закладів охорони здоров’я з черговою гуманітарною місією. Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, ця поїздка розпочалася з міста Павлограда. 

 Лідерка партії вже традиційно для «батьківщинівців» відвідала Комунальне некомерційне підприємство «Павлоградська центральна районна лікарня» Вербківської сільської ради. Тут вона вручила партію медичного обладнання та ліків.

З початком російської агресії саме на цю лікарню випало особливо велике навантаження. Адже місто Павлоград розташоване на шляхах з Харківщини та Донеччини, території яких охопили бойові дії.

Після цього Юлія Тимошенко завітала до комунального некомерційного підприємства «Петропавлівський центр медико-санітарної допомоги». Тут вона також вручила медичне обладнання та ліки. Місцеві медики подякували лідерці партії за таку увагу, адже також працюють у складних умовах. Селище Петропавлівка, яке донедавна мало статус районного центру, розташоване на ключовому шляху до Донеччини і тому тут подих війни відчувають постійно. Тому у лікарні працює ще й мобільний шпиталь.

Подальший шлях Юлії Тимошенко проліг вже на Донеччину. Тут вона вручила медичне обладнання та ліки для міських лікарень у Краматорську.