«Батьківщина» занепокоєна бюджетом запозичень

Державний бюджет України на 2024 рік є бюджетом запозичень, які перевищують надходження до казни, і це наслідок руйнівної фінансової політики влади щодо реального сектору економіки. Виправляти ситуацію треба негайно, а для цього влада має підтримувати підприємців задля забезпечення надходжень до державного бюджету.  
Про це лідерка партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила у своєму виступі у Верховній Раді під час презентації урядом проєкту  Державного бюджету на наступний рік.
Як наголосила народна депутатка, для виправлення ситуації необхідно налагодити нормальну роботу виробників, промисловців, підприємців, аграріїв. «Скажіть, будь ласка, як можуть виживати аграрії, якщо в бюджеті немає ні копійки грошей для того, щоб викупити до державного резерву зерно  хоча  б 5, а краще 10 мільйонів тонн, і дати до реальної економіки емісію, а не на соціальні видатки», - наголосила лідерка партії. При цьому Юлія Тимошенко наголосила на тому, що тільки на обслуговування боргу нам потрібно 1 трильйон 28 мільйонів гривень.
У свою чергу «Батьківщина» пропонує альтернативний законопроект, який, зокрема, передбачає, що 10 відсотків всіх видатків, які закладені в законопроекті урядовому, мають бути направлені на введення коефіцієнту 3 до видатків на лікування наших поранених і плюс повноцінне п'ятиразове посилене харчування для них та реабілітація.
Це буде єдино правильна, моральна і на сьогодні вкрай важлива позиція для того, щоби люди, військові наші, герої і героїні, які захищають нас сьогодні на передовій і поранені потім доставляються до лікарень і госпіталів, не відчували байдужості», - наголосила Юлія Тимошенко.

За повідомленням пресслужби Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина»