На вимогу «Батьківщини» створена ТСК щодо умов лікування поранених воїнів

Фракція «Батьківщина» підготувала проєкт постанови про створення тимчасової слідчої комісії, яка має з’ясувати ситуацію з умовами лікування військових і фінансування цих видатків державою. Проєкт отримав схвалення профільного комітету.
Голова партії Юлія Тимошенко під час свого виступу з парламентської трибуни закликала народних депутатів звернути увагу на лікування поранених на фронті героїв, адже це обов’язок парламенту – створити належні умови для лікування військових, які не шкодують життя заради захисту України.
«Я не думаю, що у цього парламенту є ще якийсь більший борг, ніж борг перед тими нашими героями, героїнями, які пішли на фронт, щоб своїм життям закривати наше життя та захищати Україну. І не може бути такого, що не вистачає уваги, грошей або чогось іншого для того, аби їх лікувати гідно. І я не можу зрозуміти тієї байдужості, яка сьогодні панує в усіх владних кабінетах щодо того, як і в яких умовах лікують наших поранених», – наголосила Юлія Тимошенко, яку обрано головою новоствореної ТСК.
Вона зауважила, що проєкт постанови про створення відповідної ТСК зʼявився після того, як команда «Батьківщини» пересвідчилася, що ситуація з забезпеченням прифронтових лікарень медобладнанням за рік так і не покращилася, а перелік лікарських засобів не доповнений препаратами, які потрібні для ефективного лікування поранених.
Головним завданням майбутньої ТСК, як пояснила Юлія Тимошенко, буде дослідити, в яких умовах лікуються поранені, якої якості препарати надаються і чи достатньо коштів виділяється на реабілітацію. Окрема увага приділятиметься протезуванню військовослужбовців.

За матеріалами сайту ВО «Батьківщина»