Юлія Тимошенко: Хибну ідею більшості провалено

У другому читанні депутати Верховної Ради не підтримали законопроєкт №10037, яким передбачено спрямування податку на доходи фізичних осіб з місцевих бюджетів до державного.
«Це значить, що громади зможуть впевнено пройти зиму та якісно підтримати підрозділи, забезпеченням яких опікуються», –  прокоментувала лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко  результати голосування за вказаний документ. На її переконання, ідея парламентської більшості перенаправити податок з доходів фізичних осіб-військових з місцевих бюджетів до державного була «помилковою та хибною», адже могла залишити органи місцевого самоврядування без необхідних коштів.
«Дякую колегам по фракції за їхню наполегливу роботу, яка, зрештою, принесла бажаний результат!» – написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Фейсбук.
Вона також подякувала депутатам з інших фракцій, які не підтримали грабунок місцевих бюджетів, за державницьку позицію. А також наголосила, що спільно з командою «Батьківщини» і надалі триматимуть на контролі це питання, адже законопроєкт №10037 було відправлено на повторне друге читання. Вказане
рішення підтримали 265 парламентарів.

За матеріалами сайту ВО «Батьківщина»