Олександра Сотула: Підтримки потребує кожна громада Нікопольщини

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула відвідала Першотравневську територіальну громаду у Нікопольському районі.
Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Депутатка обговорила з головою громади Тамарою Литовченко та працівниками виконавчих органів питання, які найбільше турбують місцевих жителів. Це – безпека в умовах воєнного стану, підготовка до опалювального сезону, забезпечення питною водою.
У громаді знайшли прихисток і немало внутрішньо переміщених осіб, яких
тут дбайливо забезпечили всім необхідним. «Нікопольський район на Дніпропетровщині внаслідок російської агресії опинився чи не в найскладнішій ситуації. Постійні обстріли ворога, проблеми з питною водою, які спричинив підрив Каховської гідроелектростанції, створили для людей колосальні проблеми. І тому підтримки потребує кожна громада Нікопольщини незалежно від її розташування», - зазначає Олександра Сотула.
«Батьківщинівка» також поспілкувалася з місцевими депутатами та активом партійного осередку. Прийняла звернення та розповіла про найважливіші напрями своєї діяльності в обласній раді. Особливу увагу приділили питанням підтримки наших захисників та малозахищених верств населення.