Хореографічний колектив з Новомосковська подякував «батьківщинівцям» за підтримку

Учасники зразкового хореографічного колективу сучасного танцю «Грація» разом зі своїми батьками висловили подяку депутатам від ВО «Батьківщина» за сприяння і підтримку в Vll INTERNATIONAL FESTUVAL PROJECT "TOP FEST WEEKEND", який відбувся у місті Трускавець Львівської області. Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Юні танцюристи та їхні батьки слова вдячності адресували депутатам Новомосковської міської ради Артему Сопільнику та Владиславу Матвієнку, директору Благодійного фонду «Тепле серце», заснованого депутатом Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Віталієм Скакуненком. Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Грація» з Новомосковська в мистецькому житті Дніпропетровщини є унікальним. Адже існує понад 30 років, протягом який ним незмінно керує його засновниця Олена Балда. Ансамбль об’єднує понад 100 учасників. Підготовча група – діти від 4-х до 6-ти років, середня група - діти від 6-ти років, а в старшій групі займаються старшокласники і студенти.
Колектив «Грація» активний учасник міських заходів, дипломант обласних та всеукраїнських фестивалів «Дивограй», «Петриківський дивоцвіт», «Національний Сорочинський ярмарок», фестивалю в Буковелі «Музичне Різдво» та багатьох інших. З успіхом гастролював в Херсоні, Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Харкові та інших містах. Незмінну підтримку танцювальному колективу з Новомосковська надають «батьківщинівці».