Олена Плахотнік: Ще раз пересвідчилася у важливості зустрічей з жителями віддалених куточків Дніпропетровщини

Голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік відвідала село Миколаївку у Синельниківському районі. Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Лідерка «батьківщинівців» Дніпропетровщини разом з однопартійцями насамперед надали необхідну допомогу благодійній організації ''Час'', яка у Миколаївській громаді. Організацію очолює Лариса Панченко, депутатка Петропавлівської районної ради двох скликань від ВО «Батьківщина».
«Ще раз пересвідчилася у важливості зустрічей з жителями віддалених куточків Дніпропетровщини. На власні очі побачили, з яким теплом і самовідданістю жінки та чоловіки у Миколаївці працюють на потреби Збройних Сил України, відгукуються на всі звернення наших бійців з фронту. Плетуть захисні сітки, шиють нижню білизну, виготовляють подушки та ковдри, в'яжуть шкарпетки, щоб наші хлопці, які виборюють Перемогу, відчували себе хоч трішечки як у родинному колі. Волонтери організації готують їжу, печуть хліб, пиріжки та відвозять воїнам на передову, щоб погодувати смачненьким «як вдома», - розповідає Олена Плахотнік. Лідерка «батьківщинівців» області також зустрілася з однопартійцями, обмінялися думками, обговорили проблемні питання, які турбують жителів району. Відвідали родину Ісламбека Артикова, депутата Миколаївської громади, який отримав важке поранення на російсько-українській війні і наразі проходить довготривале лікування в госпіталі Києва.