Ольга Бабенко підтримала криворізьких інвалідів - спортсменів

Голова криворізьких районної та міської організацій ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко зустрілася з представниками Криворізького фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Олімп», який очолює Емма Сизранцева.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, це спілкування відбулося в рамках проекту «Спорт - сила, мужність та витримка».

Ольга Бабенко разом з Благодійним фондом «Добро+Дій», очолюваним Сергієм Драгуновим, вручила інвалідам продуктові набори та засоби особистої гігієни.

«Якщо одних доля обдаровує своєю ласкою, то інших вона обдаровує випробуваннями, і коли комусь життя щоранку посміхається лагідною посмішкою, то хтось починає ранок з того, що збирає всю силу духу в кулак і робить черговий крок, аби вкотре здобути перемогу над собою. Як і в житті, в спорті, щоб досягти вершин, потрібна наполеглива, невтомна праця, адже тут є і підйоми, і падіння… Але шлях долає той, хто йде і не здається, той, хто сильний духом. Члени Криворізького фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Олімп» вже переможці, їм лише потрібно трішки приділити уваги та підтримки», наголосила Ольга Бабенко.