Олена Плахотнік: Ми приїхали до людей з допомогою

Голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік зустрілася з жителями селищ Вишневе, сіл Комісарівка та Лозуватка у Кам’янському районі. Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Ця поїздка лідерки партійців області мала підтекст особливий. Адже саме у Вишнівській громаді надали прихисток багатьом людям з різних місцевостей, яких війна змусила залишити свої домівки.
Голова місцевого партійного осередку Віктор Фільов поставив перед Оленою Плахотнік нагальне питання організації виїзного аптечного кіоску, яке не відклали «на потім», а тут же визначили конкретні шляхи його втілення у життя, для чого залишилося тільки вирішити деякі організаційні питання.
Головні напрямки співпраці лідерка «батьківщинівців» області обговорила з сільським головою Олександром Колісником та секретарем сільської ради Світланою Федан.
«Ми приїхали до людей з допомогою. Звичайно, кожному з них приємно відчувати, що їх не забувають, знати, що про них турбуються», - зазначає Олена Плахотнік.