Ольга Бабенко: Двері нашої приймальні завжди відкриті для кожного, хто потребує допомоги та підтримки

Голова громадської організації «За рідне місто», лідерка «батьківщинівців» Криворізького району та міста Кривий Ріг Ольга Бабенко зустрілася з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Зустріч відбулася на базі Благодійного фонду «Добро + Дій», з яким «батьківщинівці» плідно співпрацюють у сфері благочинної діяльності впродовж багатьох років. Ольга Бабенко вручила 150 продуктових наборів родинам, які гостро потребують допомоги і підтримки, згідно поданих ними заявок.
Команда громадської організації, очолюваної «батьківщинівкою», свою діяльність веде цілеспрямовано і системно. Виявляються сімʼї, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, визначаються їхні індивідуальні потреби у соціальних послугах та організовується їх надання. За необхідності представники організації налагоджують взаємодію з іншими фахівцями та службами, надають інформацію щодо соціального захисту, допомагають в оформленні або відновленні документів, отриманні безоплатної правничої допомоги, а також здійснюють інші заходи щодо відновлення соціальних функцій, психологічного та фізичного стану сімей.

«Двері нашої приймальні завжди відкриті для кожного, хто потребує допомоги та підтримки. Робота організації ґрунтується на принципах індивідуального підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості, конфіденційності та відповідальності за дотримання етичних і правових норм», - зазначає Ольга Бабенко.