Цей проєкт було задумано заради дітей

Благодійний фонд «Рідна Батьківщина» в рамках проєкту «Підтримка ініціатив спільнот в Україні», що впроваджується Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» за фінансової та технічної підтримки Шведської церкви, включаючи збір коштів та координацію благодійної організації Christian Aid, провів заняття з малечею в дитячій кімнаті психологічної підтримки «Серденько» в Кривому Розі.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Очільниця Благодійної організації «Благодійний фонд «Рідна Батьківщина», лідерка партійців Криворізького району та Кривого Рогу Ольга Бабенко подякувала всім, хто долучився до втілення у життя цього важливого проєкту. Серед них – депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, професорка кафедри практичної психології Криворізького державного педагогічного університету, докторка психологічних наук Зоя Мірошник, студенти - майбутні психологи.

«Надалі наша співпраця буде ще цікавіша. Цей проєкт було задумано заради дітей, для дітей і про дітей. Ми чекали зустрічі і маємо надію, що сподівання та очікування малечі та їх батьків справдилися. Подорож розпочато.

Вона буде з викликами, новими завданнями, проблемами, перемогами, можливо, труднощами. Наші діти неймовірні та непередбачувані. Ми віримо, що вони чекатимуть наших зустрічей з цікавими іграми, руханками та завданнями з нетерпінням. Адже головне для нас не залишити дітей наодинці з війною», - розповідає Ольга Бабенко.