Юлія Тимошенко та Валерій Дубіль відвідали пологовий будинок у Дніпрі, який постраждав від ракетного удару

Голова партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко разом з народним депутатом України, першим заступником комітету з питань здоров’я нації Валерієм Дубілем відвідали пологовий будинок у Дніпрі, який наприкінці грудня потрапив під потужний ракетний обстріл.
Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Епіцентр того зухвалого удару прийшовся на розташований поруч великий торговельно - розважальний центр, де загинули люди. У пологовому будинку обійшлося без постраждалих завдяки медикам, які своєчасно розмістили породіль та новонароджених в укритті. Однак серйозно пошкоджена його будівля – вибито практично всі вікна, зруйновано стіни та двері, все обладнання у палатах потрощено або вигоріло.
Команда «Батьківщини» відразу доставила сюди необхідну допомогу для того, щоб якомога швидше відновити нормальну роботу медичного закладу.
«Попри всі пошкодження та руйнування, тут продовжують працювати світлі та мужні люди. А ще – тут продовжують народжуватися українські діти. Це не «діти війни». Це діти нашої Перемоги. Це діти, які зростатимуть в мирній, вільній, сильній єдиній Україні!», - написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Фейсбуці.