«Батьківщинівці» підтримали дівчинку-інвалідку

Команда Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» на чолі зі своєю головою Оленою Плахотнік передала інвалідний візок для родини, яка має доньку з особливими потребами, у селищі Топила Нікопольського району. Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Як розповідає місцева волонтерка - «батьківщинівка» Катерина Чобота, дівчинка Людмила народилася з серйозними вадами здоров’я. Лікарі прогнозували їй прожити щонайбільше до 10 років. Вмовляли маму здати дитину до спеціалізованого центру, але материнська любов сильніша за будь - які перепони. Людмилі вже майже 45 років. Матуся повністю опікується нею. Люда дуже лагідна, доброзичлива, добра. І, як кожна жінка, любить прикраси - кільця, буси та шпильки для волосся. Мама допомагає вдягати їх.
«Не дивлячись на складнощі, родина дуже любить свою Люду. Наш подарунок - зручний інвалідний візок, стане їй у нагоді, буде чудовою опорою під час пересування. Адже він для таких людей – необхідність, транспортний засіб, що допомагає існувати, пересуватися, зв’язуватися із навколишнім світом, полегшує повсякденне життя», - зазначає Катерина Чобота.