«Батьківщинівці» доставили медичний вантаж до лікарні у Васильківці

Команда Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» на чолі зі своєю лідеркою Оленою Плахотнік доставила черговий медичний вантаж до лікарні у селищі Васильківка Синельниківського району. Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
«Батьківщинівці» саме медичному закладу у Васильківці приділяють постійну увагу тому, що селище розташоване у прифронтовій зоні. Навколишня територія потерпає від потужних обстрілів. Мішенню ворога стають як приватні будинки, так і промислові об’єкти.
«Завдання місцевих медиків - постійно бути максимально готовими до різного роду надзвичайних ситуацій та рятувати людей у випадку ворожих обстрілів. За місцевим медичним закладом також закріплені амбулаторії у кожному невеликому селі, які постійно потребують ліків та витратних матеріалів. Тому наша команда за запитом лікарні доставила необхідний медичний вантаж, аби підтримати медиків у такий скрутний час», - розповідає Олена Плахотнік. Медики Васильківщини подякували «батьківщинівцям» за таку постійну увагу до них.