«Паджерік» для перемоги

Команда Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» на чолі зі своєю лідеркою Оленою Плахотнік передала для 25-ї окремої повітрянодесантної бригади відремонтований автомобіль Mitsubishi Pajero Sport.  Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Цей ремонт називають найдорожчим за всю історію волонтерської діяльності «батьківщинівців»  Дніпропетровщини. Адже обійшовся він у суму понад 115 тисяч гривень.
«Але це того вартувало! В результаті на автівці були відремонтовані та відреставровані передній та задній мости, роздатки, рульова рейка разом з підсилювачем керма, всі тяги, стійки та стабілізатори, замінені всі сальники, сайлентблоки та необхідні підшипники, замінені та відреставровані кардан та за допомогою максимальних ремкомплектів не допоміг, тому на авто всі суппорти були замінені на нові. Відповідно, було замінено всі технічні рідини, як в гальмівній системі, так і в системі охолодження. І, звичайно ж, мастило в КПП та двигуні, а також усі фільтр. Де необхідно - скло замінено, рама підварена, болти підтягнуті... Всю пророблену роботу важко і перерахувати, здається, що з придбаних та відреставрованих запчастин можна було зібрати ще одного Паджеріка. А наостанок - відмито машинку та салон від багатомісячної багнюки армійських буднів (бо всі ми розуміємо, в яких умовах вона використовується) і докупили те, що було замовлено нашими героями, серед основного - балони з сумішшю для холодного запуску дизельних двигунів», - розповідає волонтер - «батьківщинівець»  Сергій Робкін.
Партійці подякували всім, хто долучився до цього масштабного ремонту  Паджеріка, як з любов’ю називають авто цієї моделі.