«Батьківщина» - це згуртована команда однодумців

Представники Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» відвідали однопартійців, які живуть і працюють у Синельниківському районі. Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку. Тим однопартійцям, що потребують допомоги і підтримки, були вручені продуктові набори, які забезпечили депутати обласної ради від ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік та Віктор Дубовик.
Такі поїздки, спрямовані на те, щоб не залишити поза увагою жодного партійця, де б він не жив, для «батьківщинівців» області є традиційними. Синельниківська районна партійна організація тут посідає місце особливе. Адже територіально вона працює в умовах прифронтової зони, яка межує з Донецькою областю. Та, незважаючи на це, партійці району відзначаються злагодженою роботою. А їхній представник в обласній раді Віктор Дубовик за результатами останніх виборів отримав чи не найбільше голосів у порівнянні з будь-ким з депутатів з усіх інших фракцій.
«Батьківщина» - це згуртована потужна команда однодумців. Все, чого ми зуміли досягти – це результат командної роботи на різних фронтах. Попереду у нас є багато важливих викликів і завдань, з якими обов’язково впораємося», - заявляють у Дніпропетровській обласній «Батьківщині».