Олена Плахотнік: Продовжуємо нашу місію рятувати життя українців

Народний депутат України від ВО «Батьківщина», перший заступник комітету з питань здоров’я нації Валерій Дубіль разом з головою Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Оленою Плахотнік та однопартійцями відвідали Любимівську об’єднану територіальну громаду у Дніпровському районі. Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, для місцевого медичного закладу були передані апарат ультразвукової діагностики та витратні матеріали. Відтепер пацієнти зможуть своєчасно проходити обстеження, а лікарі - діагностувати хвороби та лікувати їх.
Наступним пунктом поїздки «батьківщинівців» стала лікарня у селищі Царичанка того ж Дніпровського району. Головна лікарка Світлана Погоріла розповіла про те, чим живе зараз заклад та які має потреби. За програмою «Медична платформа» лікарні були передані інвалідний візок, ліки та витратні матеріали для підтримки поточної роботи та забезпечення постійних щоденних потреб персоналу та пацієнтів.
«Ми відразу помітили, як багато сил та праці вкладає колектив у свою лікарню. Почули багато планів щодо розвитку послуг для пацієнтів, які вже реалізуються у громаді. Тому продовжуємо нашу місію - допомагати лікарям рятувати життя українців», - розповідає Олена Плахотнік.