Уряд Нової Зеландії виділив 25,9 мільйона доларів для підтримки України

Про це повідомив під час онлайн - спілкування з представниками команди Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» на чолі зі своєю головою Оленою Плахотнік лідер партії АСТ, перший міністр регулювання Уряду Нової Зеландії Девід Сеймур.
Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, співпраця у такому форматі почалася наприкінці минулого року. Тоді команда «Батьківщини» Дніпропетровщини взяла участь в обговоренні з високопосадовцем Нової Зеландії питань, у вирішенні яких нагально потребує допомоги Україна. Тоді ж було досягнуто ряд домовленостей, які наразі перевтілилися у реальний результат – уряд Нової Зеландії оголосив про виділення нового пакету допомоги Україні у розмірі 25,9 мільйона доларів.
«Дякуємо нашим міжнародним партнерам, особисто Девіду Сеймуру за таку необхідну зараз допомогу. Зокрема, вона включатиме кошти на закупівлю зброї та боєприпасів для України, гуманітарну допомогу для підтримки українців, які постраждали від війни, для відновлення, реконструкції та реформування країни», - зазначає Олена Плахотнік.