«Батьківщинівці» допомагають Україні і на відстані

Близько 40 генераторів, 2 з яких (7 кіловат) стали порятунком від холодної зими дитсадкам, лікарням, будинкам сімейного типу та мешканцям прифронтових міст Донеччини, придбали та передали переселенці з-за кордону Валентина та Ігор Коваленки. Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, подружжя до виїзду за межі України були членами ВО «Батьківщина».
Голова Верхньодніпровської міської партійної організації у Кам’янському районі Марина Бондаренко розповідає, що колишні однопартійці долучилися до збору гуманітарної допомоги у німецькому місті Байнфурті.
Спальні мішки, засоби гігієни для дорослих для дітей, теплий одяг та взуття, бинти, ноутбуки, медичне обладнання та машину для евакуації, набори дитячих подарунків – все це представники «Батьківщини» доставили за адресою замовлень.
«Головний плюс благодійної діяльності - ти можеш бути корисним нашій державі, навіть якщо перебуваєш не в Україні. Це робить нас ближчими до свого народу, до своєї країни. І у такий спосіб відчуваємо, що ми - поруч, що не просто живемо далеко і нас це не стосується», - розповідає Марина Бондаренко.