Олександра Сотула: Незламному Нікополю необхідні постійна підтримка та допомога

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула в черговий раз відвідала з гуманітарною місією Нікополь, який потерпає від постійних ворожих обстрілів. Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Депутатка провела кілька робочих зустрічей. Разом з депутатом Нікопольськоі міської ради Володимиром Пилипенком відвідали недільну школу, якою керує наша однопартійка Ганна Криштопа. Подарували солодощі дітям та поспілкувалися з її вихованцями.
Також Олександра Сотула поспілкувалася з представницею Червоного Хреста у регіоні Людмилою Мальованою, якій передали чоловічий та дитячий одяг до банку одягу. Домовилися про подальшу плідну співпрацю.
А «батьківщинівці» і волонтерці Оксані Дронь депутатка передала для наших захисників цукерки та печиво, чаї, каву, миючі та засоби гігієни, серветки, паперові рушники, рідке мило, гелі для душу, засоби для миття посуду, губки.
Після цього Олександра Сотула традиційно поспілкувалася з партійним активом та провела прийом громадян, які потребують допомоги. «Незламному Нікополю необхідні постійна підтримка та допомога. Адже тут прекрасні, добрі та сміливі люди вже третій рік живуть під ворожими артобстрілами кожного дня та ночі», - зазначає депутатка.