Олег Вергун: Допомагати всім, хто цього потребує

Депутат Кам’янської міської ради, секретар фракції ВО «Батьківщина» Олег Вергун, відомий своєю активною волонтерською діяльністю, прозвітував про свою роботу за 2023 рік. Як він повідомляє, з початку повномасштабної агресії Росії разом з головами територіальних громад партійці налагодили плідну співпрацю з благодійними організаціями та фондами для забезпечення найбільш вразливих категорій населення найнеобхіднішим. Так, вдалося налагодити доставку гуманітарної допомоги, зокрема, засобів для пересування громадян, які обмежені у русі, до Лихівської селищної територіальної громади.
У місті Кам’янське депутат надавав волонтерську підтримку родинам внутрішньо переміщених осіб та загиблих Героїв, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, які залишилися у місті та опікуються дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, саме в цей надважкий час. Від продуктів, побутових речей, елементарних предметів з догляд, тощо до теплих зустрічей з солодощами, іграшками для діточок та підтримкою зі словами співчуття та поваги до подвигу їхніх рідних.
Значна увага та постійна допомога надається Олегом Вергуном і дітлахам з модульного містечка, з якими вони вже стали великою родиною. У березні-квітні 2023 року депутат доклався до ремонту ноутбуків для подальшої передачі їх для потреб військовослужбовців, ремонту «Гуцулки» - бойового авто снайперів. Також протягом звітного року мною здійснювався пошив з сучасних матеріалів та за відповідними стандартами сезонного одягу (штанів, бушлатів, футболок тощо) для потреб наших захисників. «В межах своїх депутатських повноважень допомагав всім, хто цього потребував, працював заради підтримки місцевих громад та вирішення питань, з якими звертаються виборці мого округу», - зазначає Олег Вергун. Саме місто Кам’янське стало надійним прихистком для родин внутрішніх переселенців, постійну увагу яким приділяють і «батьківщинівці».