Будинок культури у Любимівці повертається до життя завдяки «батьківщинівцям»

Голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік разом з однопартійцями завітала до села Любимівка у Дніпровському районі.
Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, тут вона побувала вже не вперше, але цей візит мав зміст особливий. Напередодні у місцевому Будинку культури за сприяння «батьківщинівців» встановили нові вікна. Донедавна тут постійно проводилися репетиції творчих колективів – переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Але з часом через відсутність фінансових можливостей будівля стала непридатною для того, щоб бути безпечною насамперед для дітей.
«Любимівський будинок культури знову стане осередком креативу, творчості та мистецтва у громаді. Раніше на свята він завжди наповнювався звуками музики, піснею, радістю. І тепер ми сюди повертаємо звичну атмосферу. Адже зберігання тепла та затишку, а також естетичне сприйняття, буде відповідати сучасним стандартам і, безперечно, сприятиме новим творчим здобуткам», - зазначила Олена Плахотнік.
Партійці також зустрілися з місцевими медиками, яким передали апарат ультразвукової діагностики та гель, необхідний для проведення обстежень на ньому.