«Батьківщинівці» підтримали санаторій у Кам’янському районі

«Батьківщинівці» підтримали санаторій у Кам’янському районі Голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік разом з однопартйцями відвідала санаторій «Славутич» імені Б. В. Пашковського приватного акціонерного товариства лікувально - оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», розташований неподалік міста Верхньодніпровськ у Кам’янському районі. Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Санаторій «Славутич» - багатопрофільний спеціалізований оздоровчий заклад, який входить до групи санаторіїв «Укрпрофоздоровниці». Тут працює власне лікувальне відділення з потужною лікувально-профілактичною базою, пропонують ефективні методики для реабілітації пацієнтів з різними
захворюваннями. Тут приймають потерпілих, які стали інвалідами внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до І категорії, дітей - інвалідів, інвалідів загального профілю, учасників бойових дій.
Головний лікар санаторію, кандидат медичних наук Ігор Пашковський показав «батьківщинівцям» те, у яких умовах вони нині працюють, розповів про нагальні потреби.
Партійці традиційно прибули сюди не з голими руками. Вони передали для санаторію сушку для прання, антипролежневі матраци, подушки, ортопедичні вироби, інвалідний візок, хірургічний інструмент, ларингоскопи та багато різних витратних матеріалів.
З початком російської агресії у санаторії також знайшли свій прихисток родини вимушених переселенців з дітьми, для яких «батьківщинівці» передали солодощі та вітаміни.