Олександра Сотула: Незламний Нікополь потребує нашої постійної підтримки

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула в черговий раз відвідала місто Нікополь, де провела ряд робочих зустрічей.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, «батьківщинівка» зустрілася та познайомилася з генеральним директором акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів» Русланом Пономаренком. Обговорили нагальні питання, що є важливими для громади міста, яку керівництво підприємства всіляко підтримує. Багато працівників заводу, який є одним з найбільших у світі виробників феросплавів, стали на захист України у лавах Збройних Сил і тому доводиться приділяти постійну увагу і їхнім родинам.
Олександра Сотула та Руслан Пономаренко визначили шляхи подальшої співпраці у питаннях допомоги нікопольцям, які опинилися у вкрай складних умовах, адже місто потерпає від постійних ворожих обстрілів.
Цього ж дня депутатка взяла участь у засіданні бюро міського партійного осередку, до лав якого прийняли нових членів.
Разом з однопартійцями Олександра Сотула відвідала Нікопольський відділ у справах сім’ї та молоді, очільниці якого Олені Філяровській та співробітниці «батьківщинівці» Людмилі Булавіній передала дитячий одяг до «Банку одягу».
Ще одній однопартійці волонтерці Оксані Дронь депутатка вручила чай, каву, солодощі та інші необхідні продукти для наших захисників на фронті. Вже традиційно Олександра Сотула поспілкувалася з секретарем міської ради Іваном Базилюком, з яким обговорили проблемні питання і визначили шляхи подальшої співпраці. Також депутатка провела прийом громадян, які потребують невідкладної допомоги і підтримки.
«Незламний Нікополь потребує нашої постійної підтримки. І мене дуже порадувало, що всі, з ким мені цього дня довелося поспілкуватися, не зламалися, не втратили віру, а працюють, не покладаючи рук. З такими людьми ми обов’язково переможемо!», - зазначає Олександра Сотула.