Рій «Дніпровські сердюки» готовий до нових перемог за підтримки «Батьківщини»

Дніпропетровська обласна організація ВО «Батьківщина» передала для рою «Дніпровські сердюки» спеціальний одяг для участі у Всеукраїнській дитячо - юнацькій військово - патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).
Про це повідомляє пресслужба обласного паптосередку.
До школи у Дніпрі, де базується рій, завітала особисто лідерка «батьківщинівців» Дніпропетровщини Олена Плахотнік. Вона поспілкувалася з керівництвом навчального закладу, який поки що не має можливості працювати в офлайн - режимі через відсутність укриття, але школярі сили духу не втрачають. І саме рій «Дніпровські сердюки», неодноразовий переможець військово - патріотичних змагань, є візитною карткою школи. Участь у грі «Сокіл» («Джура») для школярів є подією особливо значимою.
«Це не просто гра, вона проводиться з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства», - зазначила Олена Плахотнік.