«Батьківщинівці» у прифронтовому Павлограді наближають перемогу

Представники Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» на чолі зі своєю лідеркою Оленою Плахотнік провели зустріч з однопартійцями у прифронтовому Павлограді.
Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
У цьому спілкуванні взяли голови павлоградських районної та міської партійних організацій Джаліль Ібрагімов та Олександр Паламарчук, місцеві депутати та активісти.
«Ця зустріч довела, що наші партійці завжди відкриті до діалогу та конструктивної співпраці. Діяльність місцевої партійної команди завжди підтверджується конкретними результатами. Спілкувалися у форматі відкритого, конструктивного діалогу. Обговорили, що нам разом треба зробити для сприяння у розв’язанні найактуальніших проблем місцевих громад», - ділиться враженнями Олена Плахотнік.
«Батьківщинівці» традиційно привезли допомогу від обласного штабу - передали лікарням району витратні матеріали, а для наших захисників залишили вітаміни для підняття імунітету та харчування. Прифронтовий Павлоград живе і працює в умовах особливих. Адже далі вже неспокійно. І саме тут партійці демонструють свою згуртованість у спільній, злагодженій роботі на нашу перемогу, яка ведеться у різних формах.